idl-1

برگزاری تورنمنت Iran Dota2 League – S5

بزودی شاهد برگزاری تورنمنت فصل پنجم Iran Dota2 League خواهیم بود . با مجموع جوایز ۱۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال در بازیهای تیمی و ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال در مسابقات SF vs SF
این مسابقات بعد یک سکوت در دوتا۲ ایران بنظرم خیلی سر و صدا خواهد کرد ! دقیقا چیزی که نیاز داشت حرفه ای های  دوتا۲ ایران رو به این بازی محبوب با همچنین  جایزه بزرگ برگردونه ! و خبر بهتر از این که قراره این تورنمنت استارتی برای همکاری مجموعه دوتا۲لیگا با  جشنواره ملی بازیهای رایانه ای خلیج فارس باشه و همه چیز خوب پیش بره همانند این  تورنمنت را در سال ۲ بار شاهد خواهیم بود.

برگزاری مسابقه با ثبت نام تیم ها از روزهای آینده استارت میشه خبر خوب مثل همیشه طرح ثبت نام تیم ها همانند دیگر تورنمنت های دوتا۲لیگا در دو مرحله انجام خواهد شد این درآمدی بر تیم های آماتور داره که خودشون رو در سطح مسابقات حرفه ای بسنجن … چرا ؟!

مسابقات در مرحله Qualifier با ورودی هر تیم ۲۵٫۰۰۰ تومان و سپس در مرحله Main Event با ورودی مجدد ۷۵٫۰۰۰ تومان همراه خواهد. جوایز مسابقات از تیم اول تا تیم ۲۴ ام از طرف اهدا میشود در پست های بعدی اعلام خواهد شد که به فرمت جهانی می باشد.

مسابقات در تیکت پرفشنال استیم برگزار میشه و TOP Watch فرصتی برای دیده شدن دارید بازی های Main Event در مراحل پایانی دارای Cast خواهد بود تا لذت این تورنمنت رو هر چه بیشتر بکنه.

منتظر خبرای بعدی باشید …

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *