p11m

دوتا ۲ و منیجر تیم ها – بخش اول ( نظام انگیزشی )

اساسی ترین موضوعی که در این زمینه وجود داره اینه که شما یک درک کلی از وجود یک مدیر در تیم مطلع باشین همه برنامه ریزی ها استراتژیک ها ۱۰۰% با تعامل منیجر و کوچ یک تیم ایجاد میشه تقریبا ۴ ساعت بیشتر هست که در این مورد مطالعه میکنم چرا تیم های ایرانی بدون یک منیجر توانمند نمیتونن به نتیجه برسن و بزرگترین دلیلش ایجاد هدف TI هست ولی محال !

بدین صورت موضوع رو پیش ببریم که سریع براتون جمع کنم ! میدونم که حوصلتون نمیکشه بخونین !

همانطور که بسیاری از نقش های esports متفاوت است، اما به عنوان مثال، Team Liquid سال گذشته ۳۲،۰۰۰ دلار برای یک مربی  تیم LOL در ایالات متحده پرداخت کرد. واقعا برای چی ؟!
هر سازمان پست های مشخص دارد یک منیجر در سطح ایران میتونه بسیار کار سبک ولی کارآمد داشته باشه! درک از توانایی های تیم ، ثبت نام تیم در مسابقات و تورنمنت های خارجی ، برنامه ریزی جهت شرکت در تورنمنت های داخلی و مسابقات دوستانه ایجاد نظام انگیزشی بین پلیرها و طرح مسابقات درون تیمی و به چالش کشیدن پلیر ها و صدها مواردی که در تخصص یک منیجر میتونه باشه.

خوشحالیم که با یک اشاره ای ۱ هفته بعد تیم Cyrus رو در بازیهای ESLone هفتگی قهرمان دیدیم ! این یک استارت بزرگی هست .


در اصل نشان دادن قدم به قدم اهداف و جدا کردن آرزوها با واقعیت ! حرف اساسی بنده هست !

 

Maybe Next TI ! can you say me exactly which TI

هر ساله تیم های ایرانی در مقدماتی های اینترنشنال ثبت نام میکنن و حذف میشن و در طول سال کلی تورنمنت خارجی برگزار میشه که حتی از زمان ثبت نام این تورنمنت ها خبر ندارن .شما که چندین سال هست برای دوتا۲ ایران بعنوان یک پلیر خوب بازی میکنید باید بدونید که از نظر فنی ۱% هم ارزش نداره. البته تا وقتی که این اتفاقات مدیریت نشود.

بزودی…

بخش دوم :  برنامه ریزی مسابقات و ساخت تقویم دوتا۲

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *