AdmiralBulldog-EPI

گفتگو جالب و تیم رویایی AdmiralBulldog

برنده ی TI و عضو قدیمی Alliance در سال ۲۰۱۳ و یک استریمر موفق ، Henrik “AdmiralBulldog” Ahnberg هنوز سعی در نشان دادن خود مسابقات Qualifiers یا رویداد های مختلف دارد ، حضور های زیاد و متفاوتی در مسابقات و میز آنالیزگر ها داشت .

در آخر هفته ی گذشته ، AdmiralBulldog جز یکی از آنالیزگر ها در MegaFon Winter Clash بود و Empire.gg از این فرصت استفاده کرد و از او پرسید که نظرش در مورد اختلافات و بحث های مرتبط به Kuku و Artifact و صحنه ی ماهران CIS و چندتایی دیگر چیست .

 

 

در مورد تصمیم Valve نسبت به Kuku :

“چرا Valve اینقدر طرف چینی ها را میگیرد ؟”
“من فکر می کنم که آنها بصورت مساوی طرف دار همه هستند . ولی اخیرا ، طرف چینی ها را گرفته است . از آنجایی که چینی ها خیلی اذیت و ناراحت شدند نسبت به اتفاقاتی که افتاده است و Valve باید کاری انجام می داد .”

Artifact

“وقتی که پنج ماه پیش به من امکان دسترسی و بازی نسخه ی بتا داده شد ، خیلی آنرا بازی کردم . بازی جدید ، همه چیز ، کلا خیلی هیجان انگیز بود . من تقریبا ۳۰ ساعت بازی کردم ، پس حتما جذبش شده بودم . ولی حالا که در دسترس عموم قرار داده شده است ، من دیگر آنرا بازی نمی کنم . من شنیده ام که بازی “پول بده تا بازی کنی” شده است و چیز هایی مرتبط با آن ، و بازی بدون مشکل و ایراداتش نیست .”

“آیا دوست داری که یکی از مسابقات را برنامه ریزی کرده یا در آن یکی از آنها شرکت کنی ؟”

“زیاد در موردش مطمئن نیستم . قسمتی از آنرا ممکن است وارد استریم خودم بکنم ، قسمتی کوچک را . ولی فکر نمی کنم که بازی وارد صحنه های رقابت شود . مسابقات الکترونیکی نیازمند تماشاگر است و الان Artiact به هیچ گونه ای محبوب نیست و اگر از همان موفعی که آمد آنرا بازی نکرده اید ، هیچی از آن متوجه نخواهید شد . حتی اگر کمی هم آنرا بازی کنید ، باز هم یادگیری آن سخت است . بازی کردن Artifact هیجان انگیز است ولی تماشا کردنش خسته کننده می شود .”

“و در مورد صحنه های CIS ها و Dota 2”

“من صحنه های غربی را بیشتر دنبال می کنم . بنابراین ، چیز های در مورد تیم های CIS می دانم . احتمالا آنها یکی از بی ثبات ترین ها هستند . در مورد بازیکن ها ، من واقعا از RAMZES666 خوشم می آید . و همینطور هم علاقمند به Solo هستم ، چون بخوبی تیم “Vitrus Pro” را کنار هم نگه می دارد و این خیلی مهم است . فکر کنم که SoNNeikIO هم خیلی با استعداد است ، همیشه از او خوشم می آمد .”

“به نظرت قوی ترین تیم ها در حال حاضر کدام اند ؟”

” تیم های : Liquid – Secret – PSG.LGD – EG”

“و تیم Alliance چظور ؟ در چه رده ای آنها را قرار می دهی؟”

“این تیم %۱۰۰ قوی است ولی در رده ی یک نیست. ۶ تیم برتر TI حتما آنها را شکست می دهند ، ولی آنها حتما برگشتند ، همانند Navi . حس خوبی در موردشان دارم .

“و نظری راجب یک شغل به عنوان بازیکن حرفه ای”

“من واقعا دلم می خواهد بازی کنم دوباره. این فواید خودش را دارد : پیروزی ، رقابت ، و همه اینها واقعا لذت بخش است . ولی من نظرم این است که اگر شانسی برای انجام دادن کاری برای خودت را داری ، باید انجامش دهی . و یک بازیکن حرفه ای بودن خیلی خیلی سخت است . و اگر گزینه ای برای یک زندگی ساده داری ، باید آنرا انتخاب کنی . من هنوز هم می خواهم Dota 2 بازی کنم ، ولی نه در سطحی که قبلا بازی می کردم .”

“تیم رویایی AdmiralBulldog”
AdmiralBullDog – Miracle – Noone – Puppy – Yapzor

“اگر من Offlaner هستم ، پس Carry من در Miracle خواهد بود . در Mid ، من No[o]ne را قرار می دهم ، و برایم اهمیت ندارد که چفدر سریع یا راحت عصبانی می شود ، او بهترین است . و برای Support من Puppy را بر می دارم . او کاپیتان باحالی است و YapzOr .

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *