image (1)

مسابقات حذفی MDL Disneyland Paris Major تثبیت شد

با پایان قسمت گروهی با چندین سورپرایز، مسابقات حذفی امروز ثبیت و تعیین شدند

بعد از پایان یک روز بزرگ در Dota 2، چهار تیم دیگر به Bracket های بالاتر راه یافتن. این تیم ها شامل: Team Liquid, Ninjas In Pajamas, PSG.LGD و OG بودند که شروع مسابقات حذفی با آنها است. آنها به تیم های دیگر نظیر Team Secret, Virtus Pro, Vici Gaming و Evil Genuises می پیوندند.
نتیچه ی گرفته شده از این سری مسابقات این بود که نمی تواند منتظر غافلگیری های زیاد در مسابقات MDL DisneyLand Paris Major بود. روز دوم، ۳ سری متقاوت از بازی ها را در بر داشت. با شروع روز جدید، برویم و دانش بیشتری جذب کنیم:

Group A

تیم جدید آمریکایی به نام beastcost ( به نام Team Team هم شناخته هستند ) روزش را با بازی در مقابل تیم رده ی هشتمی Keen Gaming شروع کرد. در پایان روز این تیم ۲ بازی را واگذار کرد و وارد Bracket های پایینی شد و در مقابل یک رقیب آشنا CompLexity Gaming قرار گرفت.
تیم Keen Gaming توانست در اول عالی بازی کند ولی چالش اصلی بازی در مقابل Team Liquid بود زیرا در مراحل گروهی از آنها شکست خوردند و به همین دلیل تشنه انتقام بودند. Team Liquid و Keen Gaming در بازی اول قوی بازی کردند ولی بازی به نفع Team Liquid تمام شد به همراه بازی دوم و Keen Gaming حذف شد.

در Bracket های بالا Team Liquid در مقابل Evil Genuises قرار میگیرد.

Group B

تیم NInjas In Pyjamas یک سری از مسابقات را در مقابل تیم Chaos Esports Club باختند و در نتیجه در مقابل Empire در قسمت بازنده ها قرار گرفتند. این تیم یک شروع آرام و کند در اوایل Tournamet داشت ( با در نظر گرفتن اینکه علت ورودی آنها Dota PIT Minor بود ). آنها توانستند اوضاع را به نفع خودشان تغییر دهند اولین گیم قدرت آنها را نمایان کرد. بازی دوم یک چالش برایشان بود. بعد از باختن یک Lead در اول بازی و کمی عقب افتادن، این تیم در حال باخت در یک Team-Fight از اشتباه تیم Empire استفاده و آنها را شکست دادند.
در ادامه مقابل تیم Chaos Esports Club قرار گرفتند ( که قبلا آنها را شکست داده بود ) و با انتخاب Anti-Mage تواسنتد ۲ بازی را ببرند ( و طولانی ترین بازی بیشتر از ۳۰ دقیقه نبود ). هیرو Anti-Mage هنوز یک بازی را هم در Major نباخته است.

در اولین راند Bracket های بالا، تیم NiP در مقابل Vici Gaming قرار میگیرد.

Group C

تیم های Mineski و paiN Gaming در فصل DPC خیلی تقلا کردند، هرچند که تیم Mineski برنده از آن خارج شد. تیم PaiN Gaming یک بازی را با دربر داشتن یک Lead در Net Worth به مقدار ۱۰K، واگذار کردند. در آخر تجربه مشخص کننده برنده بود و تیم PaiN Gaming حذف شد.
می توان گفت که هیاهوی اول Tournamet تاثیر منفی خود را بر روی PaiN Gaming گذاشته بود زیرا PSG.LGD در همه ی بازی ها Control کننده بود، حتی اگر هم که Lead اولیه در بازی را نداشت.

تیم PSG.LGD با شکست Mineski وارد Bracket های بالا شد ولی چالش اصلی، بازی در مقابل Team Secret است.

Group D

تیم CompLexity Gaming تلاش زیادی برای شکست Evil Genuises کرد ولی در مقابل تیم رده ی پنجمی Fnatic قرار گرفت. در بازی اول استراتژی Broodmother این تیم شکست خورد و اوضاع بر خلاف انتظارشان پیش رفت. در بازی دوم یک پیک عالی از طرف CompLexity Gaming باعث باخت Fnatic شد. در یک Team Fight تعداد ۸ نفر از جفت تیم مردند و فقط Morphling زنده ماند و تیم مقابل نتوانست کاری کند و هیروی Morphling در خالیکه Backdoor Protection وجود داشت، Ancient را نابود کرد. در ادامه این تیم در مقابل OG قرار گرفت و بازی را واگذار کرد.

<iframe width=”756″ height=”423″ src=”https://www.youtube.com/embed/ia0kjLWHoos” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

در Bracket های بالا تیم OG در مقابل Virtus Pro قرار میگیرد.

فرمت مسابقات MDL Disneyland Paris Major
[ مرحله ی گروهی ( چهارم و پنجم ماه May ) ]

۱ – | چهار تیم به ۴ گروه ۴ نفره تفسیم می شوند. |
۲ – | در پایان ۲ تیم سربلند به مراحل حذفی Bracket های بالا می رسد. |
۳ – | دو تیم باقی مانده به Bracket های پایین می روند. |
۴ – | همه بازی ها Best Of 3 می باشند. |

[مراحل حذفی ( از ششم تا دوازدهم ماه May )]

۱ – | شانزده تیم با فرمت دو-حذفی بازی میکنند و در ۴ روز پایانی، بازی ها در مقابل تماشاگران است. |
۲ – | هشت تیم در Upper Bracket و هشت تیم در Lower Bracket شروع می کنند. |
۳ – | همه ی بازی ها به جز مراحل نهایی و راند اول Lower Bracket حالت Best Of 3 هستند. |
۴ – | تمامی بازی های Lower Bracket حالت Best Of 1 هستند. |
۵ – | بازی های نهایی Best Of 5 هستند. |

پخش جایزه ی مسابقات MDL Disneyland Paris Major
جوایز کامل این بازی ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار است که بین ۱۶ تیم تقسیم می شود و به همراه آن تیم های DPC نیز بدست می آورند.

۱st place: $TBD + 4,950 DPC points
۲nd place: $TBD + 3,000 DPC points
۳rd place: $TBD + 2,100 DPC points
۴th place: $TBD + 1,350 DPC points
۵-۶th place: $TBD + 900 DPC points
۷-۸th place: $TBD + 450 DPC points
۹-۱۲th place: $TBD + 150 DPC points
۱۳-۱۶th place: $TBD + 75 DPC points

( TBD = To Be Discussed ) = تا که بحث شود – تا که تصمیم گرفته شود

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *