D6Dxut2V4AAECWg

انتشار BattlePass 2019 و رکورد شکنی ها

چه اتفاقاتی در BattlePass قرار هست بیافتد و ارزش خرید داره ؟!

کمتر از ۲۰ ساعت از انتشار BattlePass سال ۲۰۱۹ نمیگذرد که رکوردی دیگر از سمت دوتا۲ شکسته شد . ته به اینجای کار بیش از ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون دلار جایزه در مقایسه با سال قبل رشد ۳۴۴ % دارد !
برای دوستانی که آشنایی ندارن شرح بدیم که هر سال چند بار به اصطلاح BooK آزاد میشد ولی ۲ سالی هست که دیگه خبری از این BattlePass های فصلی نیست و فقط ۱ بار بریا مسابقات جهانی دوتا۲ منتظر میشود و استقبال بسیار بالایی دارد.

در مسابقات جهانی دوتا۲ بصورت ۱۲ تیم از Dota Pro Circuit و ۶ تیم از بازیهای مقدماتی با سهمیه بندی از مناطق ( China, Southeast Asia, North America, South America, CIS, and Europe ) امکان حضور در مسابقات را دارن.

قهرمانان سال های قبل TI1 تا TI8

اگر شما یک دوتا۲ باز هستید بدونید که بزرگتر از The International در دوتا۲ قرار نیست اتفاق دیگری بیافتد ! تیم قهرمان ۱ فصل سالی ، انتخاب آرکینا سال توسط رای های کاربران ، آیتم های زیبا و ست های نایاب همه و همه در این چند ماه با اختیار داشتن BattlePass زیبایی بیشتری به خود میگیره.

هر چند که شانس خیلی کمی وجود دارد ولی ممکن هست شما نیز صاحب یکی از آیتم های نایاب این سال بشید و طمع میلیونر شدن رو بچشید …
از ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه بازیهای گروهی TI9 شروع خواهد شد و main Event نیز از ۲۹ مرداد تا ۳ شهریور ماه قهرمان این سال را مشخص خواهد کرد. ویژه گی های BattlePass را میتونین بصورت فارسی به آدرس ( اینجا کلیک کنید ) ببینید.

۵ تیم فعلی که بصورت قطعی برای TI9 دعوت شدن با توجه به امتیازات DPC  به ترتیب تیم های : VirtusPro – Team Secret – ViCi Gaming – Evil Geniuses – Fnatic هستن. تیم Liquid محبوب ایرانی ها در رده ۱۲ ام به سر میبرد و وضعیت خوبی در این فصل ندارد و جای نگرانی برای تیم ها این هست که فقط ۱ تورنمنت Minor و تنها ۱ تورنمنت Major باقی مانده.

 

محل برگزاری مسابقات امسال به میزبانی چین خواهد بود در مجموعه Benz Arena – 梅赛德斯-奔驰文化中心

 

 

بنظر شما کدام تیم قهرمان TI9 خواهد شد ؟! برای ۳ نفر از دوستانی که جواب صحیح دادن ۳ والت ۱۰ دلاری جایزه خواهیم داد

( در همین پست بصورت Comment نظر خودتون و آیدی نامبر ( Friend ID ) رو ارسال کنید 

 

100 پاسخ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *