تیم Liquid ! مایعی برای قهرمانی

لیکوید، مایعی برای قهرمانی

 

بعد از پنج روز، دوباره امروز لیکوئید و ایی جی مقابل هم قرار گرفتند، اما این‌بار همه‌چیز فقط یک سورپرایز عجیب بود.

لیکوئید توانست به‌راحتی و با بازی فوق العاده و بی‌نقص خود حریف دیرینه‌ی خود را کنار زده، تا تنها نماینده‌ی آمریکای شمالی هم نیز حذف بشود و فینالی کاملاً اروپایی رقم بخورد.

آن‌ها نشان دادند که در این چند روز چقدر پیش‌رفت کرده‌اند و چقدر به این قهرمانی نیاز دارند. برای بردن، بگذارید میرِکل فارم کند. این تنها قانونی است که لیکوئید به‌خوبی انجام می‌دهد. عملکرد بی‌نقص میرکل همه را به‌یاد بازی‌های او در اینترنشنال سال ۲۰۱۶ می‌اندازد.

میرکل در مصاحبه‌ی بعد از بازی گفت:

«دفعه‌ی پیش که جلوی پی اس جی بازی کردیم، بازی‌مون بالا و پائیین داشت و نتونستیم اون‌طور که خواستیم ظاهر شیم. اما این‌بار با اینکه ۱۲ ساعت بیشتر از بازی قبلی‌مون نگذشته بود، تونستیم به اون سطحی که می‌خوایم برسیم. ما تیم ایی جی رو می‌شناختیم و می‌دونستیم می‌خوان چیکار کنن، برای همین توی این بازی دست بالا رو داشتیم».

امروز چندین اتفاق رخ داد. بعد از دو سال، در یک میجر لیکوئید توانست با تیمی که قبلاً از آن شکست خورده بود بازی کند و در همان رقابت‌ها شکستش دهد. دوم، اینکه طلسم تیم ایی جی هنوز پابرجاست. آن‌ها بعد از ۳ سال هنوز نتوانسته‌اند راه خود را برای رسیدن به فینال پیدا کنند.

حالا، با این برد، در فینالِ کاملاً اروپایی دو تیم داریم که هر دو انگیزه‌ی بالایی برای قهرمانی دارند. آمار نشان می‌دهد که میرِکل از تیم لیکوئید و زای از تیم سیکرت بیش‌ترین برد را در براکت حرفه‌ای دارند. این رقابت، رقابت شکست‌ناپذیرهاست. میرِکل و یارانش باید جلوی نابغه‌ای به اسم پاپی قرار بگیرند.

 

بازی فینال: ساعت ۶ بعدازظهر امروز

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *