dslnd-p-major

کام‌بک ناتمام ماند، آیا لیکوئید بازگشته است؟

پی اس جی ال جی دی و لیکوئید
 این بازی را باید چند بار ببینید تا بفهمید چه اتفاقاتی افتاد.

بازی‌ای که اِف وای با ES ارائه داد چشم‌نواز و غیرقابل انکار بود. اگر بگوئیم Earthshaker را نمی‌شود نِرف کرد بی‌راه نگفته‌ایم. در شبی که سام‌نِس (Medusa) عملاً تسلیمِ جی اچ (Nyx) شده بود و مانایی نداشت که بجنگد، اِف وای به داد تیم خود رسید و با بازی بی‌نقص خود پیروزی را از چنگ تیم لیکیوید ربود. (های‌لایت‌های بازی را می‌توانید در کامالی تلگرامی ما مشاهده کنید)

امشب پی اس جی بازهم ثابت کرد تا زمانی که Ancient تیم‌تان را کامل نزده‌اند، بازی را نباخته‌اید. اما همین کافی نبود تا از پسِ میرِکلِ آماده و باانگیزه بربیایند و درمجموع سه دو بازی را به تیم حریف واگذار کردند.

بازیِ هیجان‌انگیزِ میرِکِل بود که مهر صعود لیکوئید را به دور بعد امضا کرد، و پی اس جی را علی‌رغم تلاش‌های فراوان، مغلوب شود. آخرین نماینده‌ی غیراروپایی نیز حذف شد، و پس از دریم لیگ شرقی‌ها بازهم در دست‌یابی به جام ناکام بمانند.

حال با این بُرد، تیمِ لیکوئید حریف رقیب دیرینه و نام‌آشنای خود از آمریکای شمالی، ایی جی (Evil Geniuses) می‌شود، و برنده‌ی این دیدار با تیم سیکرِت (Team Secret) روبرو خواهد شد، تیمی که تشنه‌ی قهرمانی است.

در دیدار قبلی، همین چند روز پیش بود که ایی جی با رو کردن برگ برنده‌ی خود در بازی آخر، توانست از سد لیکوئید بگذرد و آن‌ها را به براکت پائین فرستاد، و لیکوئید، که به یک قهرمانی قبل از اینترنشنال نیاز دارد، تمام تلاش خود را کرد و رقیبان نام‌آشنا را یکی پس از دیگری شکست داد. اکنون دوباره این دو تیم در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. از سوی دیگر، میرِکل نشان داده است که این قهرمانی را هرطور که شده می‌خواهد و اینبار قصد تسلیم شدن ندارد. درمقابل، آمار نشان می‌دهد که برنده فینال براکت پائین معمولاً تیمی است که از براکت بالا سقوط کرده.

آیا می‌توان گفت لیکوئید به فینال خواهد رسید، یا در اِل‌کلاسیکوی لووِر براکت با جام خداحافظی می‌کند؟ بدون شک اگر آنها بتوانند ایی جی را شکست دهند، گربه سیاه خود را کنار می‌زنند.

یکشنه، ۲۳ اردیبهشت، ساعت سه و نیم بعدازظهر همه‌چیز معلوم می‌شود.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *