sample_report

Conduct Summary چیه و به چه دردی میخوره ؟

سوال : Conduct Summary چیه و به چه دردی میخوره؟

به شما میگه چند Abandon,report و Commend در ۲۵ بازی اخیرتون گرفتید

سوال : چرا چنین قابلیتی رو به بازی اضافه کردید؟
تا به بازیکنان نشون بدیم اخلاق و رفتارشون در بازی روی دیگران اثر میزاره.برای اکثر بازیکنان این بدین معنی است که دارن کارشون رو عالی انجام میدن و تشویق میشن که این روند رو ادامه بدن
به بازیکنان مخرب نیز یاداوری میکنه چند Report دریافت میکنند
همچنین به دوتا از تصورات غلط بازیکنان نیز پاسخ میده:
اکثر بازیکنان مخرب متوجه نیستن رفتارشون چقدر با بقیه بازیکنان تفاوت داره.قابلیت Conduct Summary درصد میزان Report شما رو بهتون نشون میده و شما میتونید خودتون رو با بقیه جامعه Dota2 مقایسه کنید.
بیشتر بازیکنانی که بخاصر گرفتن Report وارد Low-Priority می شوند قادر به فهمیدن تعداد Report هایی که دارن می شوند هستند و چقدر فرصت دارند که وارد Low-Priority شوند.برای چنین بازیکنانی سیستم مانند یک میدان مین میمونه:فقط یک بازی نیازه که هم تیمی هاتون بخاطر بازی بدتون از دستتون شاکی بشند یا هیرویی که انتخاب میکنید باب میلشون نباشه,شما به Low-Priority وارد میشید

سوال : معمولا چقدر زمان میبره تا Conduct Summary جدیدی دریافت کنم؟
ما Conduct Summary شما رو بعد از هر ۱۰ بازی بروزرسانی میکنیم همچنین بلافاصله بعد از اینکه شما به Low-Priority وارد میشید

سوال : اگر وارد Low-Priority بشم ایا Conduct Summary فقط بازی هایی که به این موضوع ازتباط داشتند رو نشون میده؟
خیر,Conduct Summary همیشه حاصل ۲۵ بازی اخرتون رو نشون میده.
ممکن است در بازی‌ها اتفاقاتی افتاده باشد که در گزارش رفتار (Conduct Summary) لحاظ نشده باشد، تا منجر به جریمه شود، و ممکن است بازی‌هایی در فصل جاری انجام شده باشد که ربطی به جریمه نداشته باشد، مخصوصاً اگر گزارش شامل رفتارهایی باشد که در جریمه‌ی محدودیت بازی (Low-priority) قبلی لحاظ شده است. هدف از این گزارش در اختیار گذاشتن ایده‌ای کلی از تأثیر رفتار شما بر دیگران است، نه اینکه متوجه شوید آستانه‌ی جریمه‌ی شما تا چه حدی رسیده است.

سوال : شمارش Report های من بصورت ” ۳>” هست این چه معنی داره؟
شما ۰,۱ یا ۲ Report دریافت کردید.شما دارید عالی عمل میکنید.همین راه رو ادامه بدید!

 

سوال : چطوری میتونم بگم بازی عالی و بدون Report داشتم؟
نمیتونید بگید.ما میدونیم بازیکنان ممکنه Report های ناحق بگیرند که یکی از عیب های این سیستم هست ولی ما با در نظر گرفتن این عیب این سیستم رو طراحی کردیم و نمیخوایم کسی ازش غافل بشه.

سوال :‌ من یه بازی افتضاح داشتم و یه چهار نفر من رو Report کردن و الان من در Low-Priority هستم,این چجور عدالتیه؟
این حقیقته,گاهی بازیکنان سر موضوعات ابتدایی Report دریافت میکنند,همچنین گاهی بازیکنانی که در یک Party هستند تصمیم به Report کردن یک نفر رو میگیرند.ما هنگام طراحی این سیستم این مشکلات رو بخاطر داشتیم.ما فقط هنگامی جریمه Low-Priority رو اعمال میکنیم که شخص مورد نظر از Party های مختلفی Report دریافت کرده باشه.Conduct Summary تعداد بازی هایی که در انها Report دریافت کردید رو نشون میده همچنین تعداد Party هایی که شما رو Report کردند و تعداد کل Report ها.

سوال :‌ من بخاطر وضعیتی که از کنترل من خارج بود از بازی Disconnect شدم و بعد از اینکه این اتفاق به عنوان Abandon ثبت شد حالا من در Low-Priority هستم.ایا این عادلانه هست؟
ما میدونیم این حوادث گاهی انفاق میوفتند و براش برنامه ای ریختیم.یک Abandon به تنهایی شما رو به Low-Priority دچار نمیکنه.
این خیلی اذیت کنندس که بخاطر حادثه ای که در کنترل شما نیست جریمه بشید.طراحی حا حاضر ما حاصل در نظر گرفتن دو چیز هست.
اولا,ما باید نسبت به ۹ بازیکن دیگری که بازیشون بخاطر این حادثه خراب شده عادلانه رفتار کنیم.ثانیا این خیلی سخت هست که با اطمینان تعیین کنیم شما اتفاقی یا عمدی Disconnect شدید.ما ارزو میکنیم که میتونستیم به بازیکنانی که بنا به حوادث خارج از کنترل Disconnect میشن کمک بیشتری کنیم,ولی متاسفانه در اخر بازیکنانی که میل به ترک بازی دارند قادرند بجای زدن Leave Game کابل اینترنت رو بیرون بیاورند.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *