tiny-dota-2-rock-art

هیروی Tiny در پچ جدید ۷٫۲۳

این هیرو به ۲ صورت core و romer در پچ جدید play میشه

-معمولا تو این پچ اونو به عنوان core میشناسن

-مین ۲۰ تا ۲۳ میتونه فارمشو کامل کنه

-جلوی هیرو هایی که اسپلاشون #cast_time داره عالیه

۱٫نحوه لول گیری:
اگه شما #core بازی میکنید بهتره که ۳ پر کنید چون تو پچ جدید ۳ این هیرو شارژی نیست میتونید راحت با bonuse damage و damage splash که میده farm کنید در حالی که تو پچ های قبلی این ویژگی نبودش.
ولی اگه roamer بازی میکنید بهتره که ۱ و ۲ پر کنید و یه دونه ۳ بگیرید چون دمیج زیادی اول بازی این دو لول میده و باعث escape راحت میشه!

۲٫ایتم بندی:
اگر شما به صورت #core بازی میکنید بهتره بوت power ببندید تا بخاطر strength راحت تر فارم کنید و creep بزنید و بعد از اون ایتمایی مثل mask of madness و drum و sange yasha و BKB و assult بیارید تو پچ جدید که بازی هارو میدیدم پلیرا زیاد ایتمایی مثل dagger یا echo به عنوان core نمیارن.
ولی اگر roam بازی میکنید drum و dagger لازمه و بوت هم phase boot زیاد میبندند.

۳٫ نحوه farm :
بهتره که برای farm در safelane اول کریپ لاین بزنید بعد jungle همینجوری این کارو ادامه بدید تا مین ۲۰ تا ۲۳ ۳ تا ایتم اصلی اومد(حتما BKB جزوشون باشه) راحت میتونید فایتارو بزنید.

۴٫بهترین یار ها:
بهترین کمبو پچ به نظر من همین Tiny و IO هستش که تو تاپ واچ زیاد دیده شده به عنوان ساپورت هیرو هایی مثل IO و Ogremagi و dazzle خیلی خوب هستند.
به عنوان core کنار دست تاینی هیرو هایی که تو فایت حرکت زیادی دارند مثل ember spirit یا هیرو جدید void spirit میتونند کمک زیادی بکنند.

۵٫ کانترها:
بدلیل armor صفر این هیرو در اول بازی هیرو هایی که دمیج زیادی میدن مثل کونکا میتونند به تاینی اسیب زیادی بزنند(توجه داشته باشید که تاینی کونکارو میزنه) ولی در کل هیرو هایی از این قبیل یا ارمور منفی کن مثل slardar یا monkey_king خیلی تو لاین به تاینی اسیب میزنند و همچنین یکی از اصلی ترین هیرو ها جلوی تاینی timber_saw هست.
این هیرو همچنین جلوی bristle_back و lifestealer هم نمیتونه کاری بکنه.

۶٫تاینی یه finisher خوبیه!
فرض کنید شما هیرویی مثل weaver هستید و حواستون یه لحظه پرت میشه با یه پرش تاینی و یک هیت و ۱ ۲ این هیرو قطعا میمیره این درحالیه که اگه لحظه ای space برای وور ایجاد شه میتونه با یه اولتی اونو بزنه و تاینی همه ابیلیتی هاش رو cooldawn هستش!
این حرکت همینطور برای تروربلید هم هستش که اگه تاینی یه ذره ۱ اشو زود یا دیر استفاده کنه قطعا کارش تمومه!
دمیجی که این هیرو میتونه تو چند ثانیه بده ممکنه از ult هیرو lina هم بیشتر بشه(خودتون حساب کنید یه echo با ۳ این هیرو و یه یک دو)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *