troll

با کارمندهای Valve در نیوفتید !

کارمند Valve عصبانی می شود و هم تیمی خود را به Low Priority میفرستد!

بازی Dota 2 دارای Toxic ترین (بد رفتار ترین) بازیکنان هست و بنظر می آید که همه گیری آن حتی به خود شرکت هم رسیده.

خبر از بحث داغی در Reddit میرسد که بازیکنی ادعا دارد ناعادلانه در Low Priority قرار داده شده است. چنین پست هایی عادی می باشد اما، دلیل متفاوت بودن این موضوع، دست داشتن یک کارمند Valve است. این فقط یک تئوری نیست که بازیکن از خودش در آورده باشد بلکه مدارکی نیز برای تایید حرفش دارد.

طبق کاربر Reddit به نام MiniJuanJohnDoe، او در یک بازی ساده Dota 2 با Sean Vanaman در یک تیم قرار میگیرد. معروفیت Sean Vanaman نشات گرفته شده از کارش در کارگردانی فصل یک The Walking Dead و مدیریت نویسندگانش است.

او در سال ۲۰۱۳ کمپانی Campo Santo را شروع کرد و بازی Firewatch را در سال ۲۰۱۶ ساخت. کار معروفش، درخواست از کار انداختن YouTuber معروف Felix “PewDiePie” Kjellberg است زیرا در یک استریم بازی Firewatch، حرفی نژاد پرستانه زده بود. Vanaman در سال ۲۰۱۸ به Valve پیوست و اخریا به عنوان یکی از نویسندگان بازی Half-Life: Alyx یاد شد. از اینکه آیا در گروه Developer های Dota 2 قرار دارد اطلاعی نداریم.

طبق حرف های MiniJuanJohnDoe، او و Vanaman سر اینکه چجوری جلوی Push تیم مقابل را در برابر یک Tower بگیرند بحث کردند و تمامی حرف ها در Team-Chat زده شده ولی هیچ نشانی از آنها در اطلاعات بازی نیست. بعد از بازی، MiniJuanJohnDoe به LP فرستاده شده. او ادعا دارد که معدل رفتار او بالا است و اینکه تا اتمام بازی حضور داشته و این Ban توسط Vanaman قرار داده شده است.

استاندارد های فرستادن شخصی به LP کمی عجیب است و همیشه در حال تغییر. این اتفاق می توانست یک رخداد عجیب باشد ولی بر خلاف انتظارات، کارمند Valve اعتراف کرد که از جایگاهش در Valve استفاده کرد که بازیکنی که او را عصبانی کرده بود را تنبیه کند.

” تیم به موضوع یک نگاه دوباره انداخت و به این نتیجه رسیدند که کاربر نباید Ban میشده و اگر هم که حقش بوده، مستقیما Ban کردند معمول نیست. ما کارمندان Valve نباید از قدرت خود سو استفاده کنیم.”

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *